Menu

İnternet sitesi hizmetlerimiz
A+ A A-

İşinizi bizimle yükseğe taşıyın!

YÖNETİLEBİLİR İNTERNET SİTELERİ, SEO, TASARIM

"DOĞRU BİR İNTERNET SİTESİ" İÇİN SAĞLAM TEMELLER!

Temel Hizmetlerimiz

1 İnternet sitesi yapımı ; Kolay yönetilebilen, göze hoş gelen, sade, ürün/hizmetlerinizi ön plana çıkaran, amaçlarınıza yönelik, etkili internet siteleri hazırlıyoruz.

2Arama motoru optimizasyonu - SEO ; Google gibi arama motorları ile insanların size ulaşabilmesine aracı oluyoruz. Kısaca internet sitenizin bulunabilir olmasını sağlıyoruz.

3Alışveriş sitesi yapımı ; Ürünlerinizi internetten kredi kartı / havale gibi yöntemlerle satmayı düşünüyorsanız hazırladığımız online alışveriş siteleri ile size bu imkanı sunabiliriz.

TEMEL HİZMETLERİMİZ İLE İÇ İÇE OLAN, İŞİNİZİ GELİŞTİRECEK

Bağlantılı Hizmetlerimiz

1Fotoğraf çekimi ve ürün görselleri düzenlenmesi ; İnternet sitenizin temel taşı olan ürün fotoğraflarınızın normlara uygun olarak çekilerek, internet siteniz için uyumlu hale getirilmesi.

2Banner, arayüz, kampanya afişleri tasarımı ; İnternet kampanyalarınız, sosyal ağ sayfalarınızın tasarımları veya internet sitenizde kullanmak amaçlı görsellerin tasarlanması

3Video ile tanıtım çalışmaları ; Firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi görsel ve etkili tanıtabilmeniz için videolar hazırlanması.

4Mikro site yapımı ; Özel ürün veya hizmetleriniz için kapsamı dar fakat ürün odaklı tanıtımların yapıldığı internet siteleri

5Bakım / Güncelleme ; İnternet siteniz için içerik güncellemeleri, güncel görsellerin hazırlanarak eklenmesi, site bakımı, analiz vb hizmetleri kapsayan bakım anlaşmarı.

BİR BİLENE DANIŞIN, BİR BİLENDEN DESTEK ALIN

Danışmanlık ve Destek Hizmetlerimiz

1Alışveriş sitesi yönetimi ; Farklı firmalardan aldığınız hizmetlerinizi tasarım, seo, danışmanlık gibi hizmetlerimizle iyileştirmenize ve alışveriş sitelerinizi yönetmenize yardımcı oluyoruz.

2Reklam yönetimi ; Bulunabiliyorsunuz ama daha fazlasını reklam kanalları ile sağlamak istiyorsanız bu konuda size tavsiyelerde bulunabiliriz. Bu hizmetimizin temel amacı reklam maliyetlerinizi düşürmektir. İşinizi doğru reklam kanalları ile en uygun fiyatlarla tanıtabiliriz.

3Mailing ; Ürün, hizmet veya kampanyalarınızın görsel şablonlar hazırlanarak mail yoluyla müşterilerinize ulaştırılması.

Ulaşım Bilgilerimiz

Fevzi Çakmak Mahallesi
1007 sk, No: 12/2
34220 Esenler
İstanbul / Türkiye

E-posta

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bizi Tanıtın

Facebook Twitter Google+ RSS

Hızlı İletişim Formu

Mesaj, mail ve telefon numaranızı giriniz